Workshop in hedendaagse dans

07/02/2023

Op dinsdag 7 februari organiseerde Quand On Danse een workshop in hedendaagse dans voor de leerlingen van de Mosa Balletschool, onder de leiding van danser Florent Devlesaver. 

Sinds een ongeval zit Florent in een rolstoel. Hij heeft zijn lichaam anders moeten leren te gebruiken, en op een manier die de mogelijkheden van Dans kan vergroten. Zijn stoel staat zijn passie niet in de weg, maar integendeel wordt een verlengstuk van zijn bewegingen.

De workshop liet onze studenten ervaren hoe ze beweging kunnen creëren, eigen maken en zelfs personaliseren, met vrijheid en in een interpretatie die voor iedereen eigen is. Bovendien was het doel ook om hedendaagse danstechnieken in een meer inclusieve benadering te integreren.

Onze leerlingen hebben van het experiment genoten. De diversiteit die vanuit het mengen van verschillende niveaus en leeftijden komt, heeft de groepscohesie op onze school zelfs nog versterkt.

 

De voordelen van dans
03/02/2023